פסטיבל סלסה ? נשמע כמו בלאגן !

כמו שעון שוויצרי, שניה אחרי שאנחנו פותחים את ההרשמה לפסטיבל, מתחילות לצוץ ולצוף הרבה שאלות, טענות והתלבטויות. כשתסיימו לקרוא את הבלוג הזה תקבלו את כל התשובות ותרוצו להירשם לפסטיבל לפני שהחדרים יגמרו (כי זה תמיד קורה) …

“התחלתי לרקוד ממש לא מזמן ואני לא ברמה להירשם לפסטיבל”

נתחיל בסיפור קצר – היו הייתה פעם רקדנית מתחילה ושמה שני. שנפתחה ההרשמה לפסטיבל חורף חם היא החליטה שלא להירשם מכיוון והיא לא ברמה מספיק גבוהה. ועד עצם היום הזה אני מצטערת שלא נרשמתי. ועכשיו ברצינות..
קודם כל והכי חשוב להבין – הפסטיבל מיועד לכולם! בכל הרמות ובכל הסגנונות. גם הסדנאות בנויות ככה שכל אחד יכול למצוא את אלו שהכי מתאימות לו מרמת בסיס ועד מאסטר. אל תשכחו! ההרשמה מתחילה בערך 3 חודשים לפני הפסטיבל עצמו! כלומר עד שיגיע הפסטיבל כבר תגיעו לרמה הרבה יותר גבוהה בשיעורים במועדון. נניח שביום שפותחים את ההרשמה אתם ברמה 3, ממשיכים להתמיד ולהגיע כל שלישי ומוצ”ש לפנורמה, עד לפסטיבל תספיקו לסיים את רמה 4 ואולי אפילו להגיע לרמה 5.

“אין לי עם מי להיות בחדר”

יש כמה פתרונות לדבר הזה. אם אתם יחסית חדשים במועדון ולא מכירים כמעט אף אחד, תנסו להכיר אנשים שהיו אתכם בשיעור ע”י זה שתזמינו אותם לרקוד או סתם תשאלו “מה נשמע?”. ככה תרוויחו פעמיים – גם תכירו אנשים חדשים ותפגשו אותם כל שלישי ומוצ”ש בפנורמה וגם יהיה לכם פרטנרים לחדר בפסטיבל. לכל אלה שעשו/עושים קורס אצלנו – תנסו לשכנע את החברים מהקורס להירשם אתכם לפסטיבל. אתם כבר מכירים מקורס ובטוח כבר נפגשתם במועדון כמה פעמים מעבר לקורס. ואם ממש הלכתם לאיבוד ואתם לא 4 אנשים לחדר – זה לא סוף העולם! תמיד אפשר להירשם ובשלב מאוחר יותר יצרפו אנשים נוספים לחדר. אז נכון, אתם לא מכירים – אבל זאת דרך נוספת להכיר עוד אנשים שרוקדים סלסה. בינינו – מי בכלל נמצא בחדר שיש טירוף כזה בחוץ 😉

“אני חושש שלא אכיר אף אחד בפסטיבל”

אל דאגה! פסטיבל זאת הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים גם מהמועדון וגם ממקומות אחרים! זה מאד פשוט – מגיעים לסדנאות ולמסיבות, רוקדים עם אנשים ומתחילים לדבר איתם. מי שחושש ולא יודע איך להתחיל אני ממליצה לנסות בהתחלה לדבר על הריקוד, הרי זה נושא שמשותף לכולם בפסטיבל. והכי חשוב – לחייך 🙂

“אני סטודנט ויש מצב שאהיה באמצע תקופת מבחנים”

לימודים ומבחנים זה חשוב וכסטודנטית מן המניין גם לי פסטיבלים לרוב נופלים על תקופות מבחנים. אבל לפני שאתם שוללים ישר תבדקו מתי המבחנים שלכם ותראו אם יש דרך לסדר את הזמן ככה שתוכלו להגיע לפסטיבל. האוניברסיטאות והמכללות בדר”כ מפרסמות את מועדי המבחנים מספיק זמן לפני ולכן תוכלו לדעת בהתאם אם באמת יש מבחן קרוב לפסטיבל. אם אתם אנשים שמצליחים ללמוד בכל מקום – תנסו לקחת אתכם את החומר למבחן ולקרוא בדרך לפסטיבל או תוך כדי. בכל זאת – אין מועדי ב’ לפסטיבלים שלנו.

“אין לי איך להגיע לפסטיבל”

אז קודם כל יש הסעות בתוספת תשלום ובעת ההרשמה ניתן לסמן בטופס שאתם מעוניינים בהסעה ומהיכן. אבל אם אתם לא חובבים נסיעות באוטובוסים (כמוני..) תמיד אפשר לבדוק אם מישהו מגיע עם רכב פרטי. אני מאמינה שאם תבטיחו השתתפות בדלק, בידור ואולי אפילו משהו לנשנש – ישמחו לצרף אתכם לנסיעה!

“לא נראה לי יהיה לי מה לעשות בפסטיבל”

לפני כל פסטיבל עומלים רבות בתכנון של לו”ז מלא בפעילויות, בסדנאות ובמסיבות. את הלו”ז תקבלו בעת הגעה למלון ובנוסף תוכלו למצוא אותו באתר במועד סמוך למועד הפסטיבל. ככה שתמיד אפשר לגוון ולנסות משהו חדש – שתציצו בלו”ז תראו שיש עוד הרבה סדנאות שלא בהכרח קשורות לסלסה. גם במסיבות – בכל שעה יש מספר רחבות ובכל רחבה יש סגנונות ריקוד שונים ולכן תמיד תמצאו את הרחבה המתאימה לכם. אם כל זה לא מספיק תמיד יש רחבה של מוזיקת מיינסטרים באמצע הלילה!
ואם אתם רוצים משהו שלא כולל פעילות ריקוד תוכלו למצוא בלו”ז של הפסטיבל קריוקי, מופע סטאנדאפ, הופעות וכו’.

“יש לי חבר שלא יודע לרקוד סלסה אבל ממש רוצה לבוא”

גם לאנשים שלא יודעים לרקוד סלסה יש סדנאות שמלמדות לרקוד מצעדי בסיס והם יכולים להתחיל ללמוד בפסטיבל עצמו! יש עוד הרבה סדנאות שהן לא סלסה והחבר יוכל להשתלב שם ברמות הבסיס וללמוד עוד סגנונות ריקוד. וכמו שכבר הזכרתי – יש את מופעים, סטאנדאפ, קריוקי וכו’. לאורך השנים פגשתי אנשים שלא יודעים לרקוד סלסה בכלל, ובכל זאת מגיעים כל שנה לפסטיבלים רק בגלל החברים, האווירה הייחודית והטירוף שלא ניתן להסביר!

 

עוד שאלות? צריכים פרטים נוספים? מרגישים שאתם חייבים להירשם לפסטיבל? בשלישי ומוצ”ש מוזמנים לפנות לכל אחד מהמדריכים של צוות לטינגייט במועדון פנורמה או לדוכן בכניסה למועדון. בכל זמן אחר אתם מוזמנים להיכנס לאתר , לחפש אותנו בפייסבוק או פשוט להתקשר אלינו.

 

שיהיה לנו בקיץ בלאגן ובחורף חם!!
ניפגש,
שני אבנעים