שיאן קוריאט


תאריך לידה: 27.6.80
עיר מגורים : תל אביב
רוקדת משנת: 2002
מדריכה בלטינגייט: משנת 2005
התמחויות: LA, קובני, NY

לפייסבוק של שיאן>>

 קצת על עצמי


מתי הבנתי שאני מכורה לסלסה:

כל המכורים הטובים חיים בהכחשה למרות שכל החיים שלהם סובבים סביב ההתמכרות- ההנאה מהריקוד ומהמוזיקה, הגעה לשיעורים במועדון בכל הימים בהם לימדו, התייצבות כמו שעון לשיעור המקדים למרות שזו כבר הפעם ה-80 שמלמדים צעדי בסיס של באצ'טה ושאני עושה אותם כבר מתוך שינה, לא ללכת ללימודים ביום שלמחרת ערב סלסה כי עייפים וגם לא באותו היום כי צריך לשמור כוחות ואם כבר לא הולכים ברוב ימי השבוע אז בשביל מה ללכת בכלל...כל הכתובות היו על הקיר, אבל רק כשהאגן התחיל להצטמצם, ידעתי שכבר אין דרך חזרה..

מהו ריקוד הסלסה בשבילי:

דרך לנסות ולצמצם את האגן... אה, כן- גם ביטוי עצמי שאין שני לו

איך הגעתי לעולם הסלסה:

יום אחד הייתי אצל ידיד שלי שחזר מתישהו מדרום אמריקה ושם שיר שהוא שמע שם.. בזמנו חשבנו שזה שיר סלסה טוב (גבולי בשני הפרמטרים..) והתחלנו לרקוד את השניים וחצי צעדים שידענו בסלסה (או לפחות חשבנו שידענו..). באותו היום החלטנו שהולכים למועדון הפוקוס שהיה מול הבית שלו, עם ידיד נוסף מהלימודים. השאר- כבר היסטוריה..

מה למדתי מהסלסה:

הסלסה זה המקום היחיד שאני מכירה, בו כל כך הרבה אנשים, מכל כך הרבה שכבות גיל, עיסוקים ועוד מיליון וחצי שונויות, מתקבצים סביב מכנה משותף אחד- שמעלים את כל השונות ביניהם. אולי צריך להציע לביבי לבוא לפנורמה עם אבו מאזן...

בשאר הזמן:

עורכת דין.

מדריכים נוספים>>

 

תגובות פייסבוק יבואו כאן

 

דברו איתנו בחינם:

הזינו את שמכם ואת מספר הטלפון שלכם והשיחה? - עלינו!

עליך לכתוב את שמך המלאעליך לכתוב מספר טלפון תקין בלי מקפים נקודות או אותיות.